Farmācijas preču vairumtirdzniecība

Farmācijas preču vairumtirdzniecība

Mūsu kompānijas pamatdarbība ir mūsdienīgu farmācijas preču un dažādu medikamentu vairumtirdzniecība. Mēs sadarbojamies tikai ar oficiālajiem piegādātājiem un farmācijas produktu ražotājiem, un esam daudzu vadošo Latvijas un ārzemju zīmolu autorizēts dīleris.

Mūsu darbība ir licencēta, visa produkcija ko piedāvājam, ir izgājusi virkni klīnisko izmēģinājumu, sertificēta un pilnībā atbilst likumā norādītajām normām un augstajām prasībām attiecībā uz drošību un kvalitāti.

Galvenā mūsu kompānijas misija – nodrošināt pilsoņus ar augsti efektīviem mūsdienīgiem farmācijas produktiem un medikamentiem, kā mūsu valstī ražotiem, tā arī arzemju produkciju.

Mēs piedāvājam mūsu partneriem:

  • Elastīgu cenu politiku, kura balstīta uz savstarpējo interešu ievērošanu.
  • Plašs assortiments un pastāvīga preču pieejamība noliktavā.
  • Konkurētspējīgas atlaides.
  • Pilnīgu informatīvo atbalstu.
  • Augstas kvalitātes pakalpojumus un pasūtījumu izpildi.
  • Stingru līgumsaistību ievērošanu.
  • Piegādes termiņu ievērošanu.
  • Konstruktīvus risinājumus strīdīgos momentos.

Mēs vienmēr esam atklāti ilgtermiņa partnerattiecībām uz abpusēji izdevīgiem nosacījumiem un esam gatavi izskatīt dažādus sadarbības variantus. Mēs esam gatavi sniegt papildus informāciju par visām jomām, kuras interesē Jūs, un atbildēt uz virkni jautājumu.

Mūsu menedžeri radīs optimālus individuālos apstākļus katram klientam, sniegs konsultācijas par katru nomenklatūras pozīciju norādītu katalogā, palīdzēs sastādīt un noformēt pieteikumu.

Mēs garantējam, ka veicam savu uzņēmējdarbību stigrā atbilstībā ar kontrolējošo un uzraugošo iestāžu prasībām, esošajām likumdošanas normām, kuras noteiktas darbībai, kas saistīta ar farmaceitisko produktu tirdzniecību.

Mūsu klientu ērtībām mēs piedāvājam maksimāli vienkāršotus apmaksas veidus un dažādus piegādes variantus. Pateicoties mūsu personāla augstajam profesionālismam, katrs pieteikums tiks noformēts maksimāli īsos termiņos.