Par mums

Par mums

Kompānija „Laurus Med” farmaceitiskās produkcijas vairumtirdzniecību uzsāka 2013.gada septembrī. Pirms tam bija aktīvs darbs farmācijas nozarē kopš 1997.gada un tas aizsākās ar vienas aptiekas, orientētas uz mazumtirdzniecības pircēju, atvēršanu. Laika gaitā mēs esam organizējuši nelielu aptieku tīklu, lai dotu iespēju pircējiem iegādāties preces tuvu mājām.

Kopš tā laika kompānija ir nogājusi garu ceļu, ieguvusi iedzīvotāju cieņu un uzticību. Šodien mums ir tādas firmas reputācija, kuras darbiniekiem piemīt profesionālisms, tie demonstrē augstu apkalpošanas meistarību un ir pieklājīgi pret klientiem.

Mēs realizējam vairumā farmācijas un kosmētikas līdzekļus, kā arī uztura bagātinātājus, kuri ir īpaši izstrādāti, lai uzlabotu veselības stāvokli un dzīves kvalitāti.

Mēs stingri ievērojam Eiropas Savienības normas un strādājam atbilstoši Starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Uz visiem darbības veidiem, kam nepieciešama licencēšana, mums ir atbilstoša dokumentācija, kas veicina sekmīgu biznesa attīstību.

Starp mūsu piegādātājiem ir atpazīstamas Latvijas farmācijas kompānijas, kuras piedāvā atvieglotus nosacījumus, kā arī teicami sevi rekomendējuši mūsu tirgū starptautiskie farmācijas produkcijas ražotāji. Pateicoties plašajam preču klāstam, mēs varam piedāvāt dažādu risinājumu variantus atbilstoši klientu vajadzībām.

Neskatoties uz to, ka mūsu organizācija ir relatīvi jauna, mēs esam sasnieguši labus rezultātus medikamentu un kosmētikas produkcijas tirdzniecībā. To sekmējuši ir vairāki faktori:

  • Koncentrēšanās biznesa attīstībai.
  • Zemas cenas.
  • Plašs produkcijas klāsts.
  • Katra mūsu darbinieka speciālā apmācība.
  • Pozitīvas pasaules pieredzes izmantošana medikamentu un uztura bagātinātāju pārdošanā.
  • Pircēju apkalpošanas pašu radīto tehnoloģiju ieviešana.
  • Tiešo piegādātāju, no Latvijas un citām valstīm, loka paplašināšana.

Mēs vienmēr esam atvērti jauniem biznesa partneriem, tāpēc rūpīgi izskatām abpusēji izdevīgus sadarbības piedāvājumus. Sazinieties ar mums jebkurā laikā!